Жива бесіда - сторінки 1-4

Текст передачі "Свідомість і Особистість. Від завідомо мертвого до вічно Живого" за редакцією Анастасії Нових. (Примітка, скорочення в тексті: ведуча Тетяна — Т;          Ігор Михайлович Данилов — ІМ; Жанна — Ж; Володя — В; Андрій -А).

 

Жива бесіда

«ВІД ЗАВІДОМО МЕРТВОГО ДО ВІЧНО ЖИВОГО. СВІДОМІСТЬ І ОСОБИСТІСТЬ»

00:00:00 - 00:11:41

 

 
ВІДЕОРОЛИК №1

 
«У світі нас вчать лише розуму, пам'яті, знанням і логіці. А при пізнанні Істини необхідне освоєння піднесеної ступені самовдосконалення, усвідомленості і розуміння тих глибинних почуттів, які виходять від Душі. Адже духовний досвід знаходиться поза межами розуму...» (З книги «АллатРа»).

 
Т:  Здрастуйте, дорогі друзі! Протягом життя змінювалися умови життя суспільства, цивілізації. Але незмінним залишається одне — сама людина, її внутрішня двоїстість і питання істинного сенсу її перебування тут. Цим сенсом життя в усі часи було і залишається Духовне звільнення, яке досягалося через практичний досвід пізнання себе, своєї істинної суті, а також шляхом самовдосконалення в різних духовних практиках. Тема нашої сьогоднішньої передачі: «Свідомість і Особистість. Від завідомо мертвого до вічно Живого».
 
ВІДЕОРОЛИК №2

 


 СВІДОМІСТЬ І ОСОБИСТІСТЬ. ВІД ЗАВІДОМО МЕРТВОГО ДО ВІЧНО ЖИВОГО
 
ПРОРОКИ. ІНКУЛЬТУРАЦІЯ. ОБРАЗ І ПОДІБНІСТЬ
 
МАГІЯ І РЕІНКАРНАЦІЯ
 
ЛЮДИНА СТВОРЕНА ДВІЧІ
 
АУТОГЕННЕ ТРЕНУВАННЯ. МЕДИТАЦІЯ
 
ДУХОВНА ПРАКТИКА
 
ЧОГО НЕ БАЧАТЬ ЛЮДИ?!
 
ЩО ТАКЕ СИСТЕМА І СВІДОМІСТЬ?
 
ЩО ТАКЕ ОСОБИСТІСТЬ І ДУХ?
 
ЯК СТАТИ ВІЛЬНИМ?!
 
ФІЗИКА НАДПРИРОДНОГО
 
НЕПІЗНАННЕ

ДУХОВНИЙ ДОСВІД

СПРАВЖНЄ ЖИТТЯ

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ ПРАКТИКІВ

ПРАВДА, ЯКА ВИКРИВАЄ СИСТЕМУ,
ЯКА НАЗАВЖДИ ЗМІНЮЄ ТЕБЕ!

У ПЕРЕДАЧІ: "СВІДОМІСТЬ І ОСОБИСТІСТЬ.
ВІД ЗАВІДОМО МЕРТВОГО ДО ВІЧНО ЖИВОГО"


Т:  Сьогодні моїми співрозмовниками є: Ігор Михайлович Данилов, Жанна, Володя та Андрій.
Ігоре Михайловичу, після перегляду циклу передач "Істина на всіх одна" з Вашою безпосередньою участю люди з різних країн світу прислали дивовижні відгуки. Ці відгуки різноманітні, але, що важливо, що багато хто з людей, які переглянули особливо попередню передачу, вперше в житті відчули Вашу безмовність, духовно наповнену, на абсолютно новому для себе рівні духовного сприйняття. Багато хто з них відчув, що таке глибинні почуття, те безмежне духовне, частина якого є в них самих.


ІМ : Це та невід'ємна частина, яка повинна домінувати у всіх людей. Це природний стан для нормальних людей.


Т:  І ось вони відкрили це в собі, це глибинне розуміння суті без слів, яке разюче відрізняється від звичного мислення і роботи свідомості.


ІМ : Значить, не все втрачено.

Т: Причому радісно, що багато хто відмітив той момент, що найголовніший діалог дійсно відбувався не словами, а на рівні глибинних почуттів. І після розмови порівнювали те, що відбувалося, з деяким відкриттям джерела або з океаном безмірної радості…

ІМ : І ось що цікаво. Мені часто багато хто ставив запитання про єдину мову чи як прамову. Але нас зрозуміли на минулій передачі люди, які абсолютно не знайомі з тією мовою, на якій ми говоримо. Я маю на увазі вербально.

Т: Такий момент цікавий — люди після перегляду передач перейнялися глибоким сенсом своєї релігії, її основ, важливістю тих духовних Знань, які передавалися через її Пророків. І знайшли для себе той початковий опорний крок у духовному, з якого і розпочинається розуміння основ їх релігій і вірувань. Із цього приводу хотілося б зачитати декілька листів.

Бісмілляхи ррахмані ррахім! (Ім'ям Аллаха Всемилостивого і Всемилосердного!)
ДжазакумуЛлахуХайран (Нехай нагородить вас Аллах благом). Тема дуже актуальна на сьогодні. Передача справила дуже сильне діяння. В ній є глибокий сенс для розуміння моєї релігії, мого шляху. Переданий він через плід чесності. В одному з хадисів Пророк (мир йому і благословення Аллаха) повідомляється зі слів Аль-Хасана ібн Алі, що посланець Аллаха (мир йому і благословення Аллаха) сказав: "Залиш те, в чому ти сумніваєшся, на користь того, в чому немає сумнівів. Воістину правдивість - це спокій, і воістину брехня - це сумнів". БаракаЛлахуфікум (Нехай благословить вас Аллах)».

І ось другий лист, який прийшов абсолютно з іншого кінця землі:


"Я християнка. Читала Біблію і все намагалася уявити, де ж знаходиться це невидиме Боже небо, ця реальність духовна, а не матеріальна. Як туди потрапити? З чого починався перший намір, перший крок істинного шляху святих отців? Мої розуміння від розуму були розпливчатими і невизначеними. І тільки сьогодні, завдяки цій незвичайній передачі, я без слів зрозуміла всю глибину і простоту почуття Божої благодаті. Ось уже воістину як в Біблії сказано:"Не бачило того око, не чуло вухо і не приходило те в серце людині, що приготував Бог тим, хто любить Його". Зараз, слухаючи в Церкві проповідь, читаючи Біблію, стала розуміти всю глибину та істинність Вчення Христа, яке Церква вручила нам. Я зрозуміла, що таке "Царство Боже всередині вас є". Я зрозуміла слова Ісуса Христа, коли Він відповів: "Царство Моє не від світу цього».


Т:  Ігоре Михайловичу! Ось ці та інші листи висвітили ключовий момент: із чого в ідеалі повинно починатися практичне розуміння знань будь-якого духовного шляху, що призводить до Бога, — з практичного доторкання зі своїми глибинними почуттями. Сьогодні дуже багато хто шаблонно і байдуже відносяться до своїх релігій, просто як до традиції. Немає в суспільстві розуміння людиною себе, важливості життя Духовним Світом. У кращому разі люди намагаються вивчити свою релігію, але на основі уявлень своєї свідомості.

ІМ : Ось тут є маленьке "але": вивчення релігії — це одне, а шлях до Бога — це інше. Всі релігії хороші, ми вже про це говорили і не раз, немає поганих релігій, і всі вони ведуть до Бога. Але питання в тому, що хоче людина, що вона вибирає. Багатьом подобається просто брати участь в релігії як у театральній дії, просто бути учасником. А багато хто прагне до Бога. І різниця тут істотна. Якщо люди йдуть в якусь релігію для того, щоб на них сусіди криво не дивилися, це одне. А якщо вони йдуть у релігію для того, щоб через неї прийти до Бога, це абсолютно інше. І ось тут треба сказати, що усі релігії об'єднані одним сенсом, а сенс простий — шлях до Бога.

Т: Ігоре Михайловичу! В передачах Ви говорили, що будь-яка релігія містить зерна знань і щоб йти по шляху, що приводить до Бога, необхідно хоча б на практиці зрозуміти, що є інше сприйняття — чуттєве, сприйняття глибинними почуттями. Ігоре Михайловичу, ось у світі налічується приблизно 300 релігій. І кожен у своїй релігії говорить, що саме його шлях до Бога єдино правильний і істинний.

ІМ: Це говорять люди від ума. Це якраз говорять ті, хто веде людей як Сусанін у болото, з якого вони нікуди не потраплять. А справжні люди, які пізнали самі цей шлях, які йдуть по ньому, вони ніколи так не скажуть. У всіх справжніх релігіях — не тих, що люди придумали штучно, а дійсно справжніх, — всі, хто досягав цього шляху, вони розуміють, що в усіх релігіях є одне зерно — це шлях до Бога. А все інше — це культура, це спадщина і багато інших атрибутів, прийнятних для тих або інших народів, але не більше. По факту, все це один шлях.

Т: Чому, Ігоре Михайловичу, взагалі шлях до Бога розділений на стільки релігій?

ІМ: Свідомість завжди розділяє, вона не може по-іншому: боротьба за владу, боротьба за домінування над кимось. Це матерія, це закони матерії, в цьому суть: розділяй і володарюй, тому люди розділяють. А ось якраз ті, хто досягає розуміння, ті, навпаки, прагнуть об'єднувати.

Т: Ігоре Михайловичу, а з чим стикалися Пророки, приходячи в цей світ?

ІМ: З тим же, з чим стикаються і зараз: із людьми та їх свідомістю.


ВІДЕОРОЛИК №3

 

  
Rating: 5 / 5 from 5
Recommended Book

AllatRa Book download